Struktura

Prof. dr  Zlatko  MARKOVIĆ

Prof. dr Zlatko MARKOVIĆ
dipl.inž.građ.
predsednik

Beograd

E: zlatko@grf.bg.ac.rs

V. prof. dr  Marija  NEFOVSKA-DANILOVIĆ

V. prof. dr Marija NEFOVSKA-DANILOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

E: marija@grf.bg.ac.rs

Prof. dr  Dragoslav STOJIĆ

Prof. dr Dragoslav STOJIĆ
dipl.inž.građ.
član

Niš

E: stojicd@gaf.ni.ac.rs

Prof. dr  Boško STEVANOVIĆ

Prof. dr Boško STEVANOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Beograd

E: bole@imk.grf.bg.ac.rs

Prof. dr  Đorđe LAĐINOVIĆ

Prof. dr Đorđe LAĐINOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Novi Sad

E: ladjin@uns.ac.rs

Prof. dr  Danijel  KUKARAS

Prof. dr Danijel KUKARAS
dipl.inž.građ.
član

Subotica

E: danijel.kukaras@gmail.com

Doc. dr  Branko  MILOSAVLJEVIĆ

Doc. dr Branko MILOSAVLJEVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Beograd

E: bmilosavljevic@grf.bg.ac.rs

Doc. dr  Selimir  LELOVIĆ

Doc. dr Selimir LELOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Beograd

E: selimir@grf.bg.ac.rs

Doc. dr  Ivan  IGNJATOVIĆ

Doc. dr Ivan IGNJATOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Beograd

E: ivani@imk.grf.bg.ac.rs

diplomirani građevinski inžinjer Milan Grčić

diplomirani građevinski inžinjer Milan Grčić
visoka
član

Šid

E: m.grcic@sidprojekt.rs

 DUŠKO TOMIĆ

DUŠKO TOMIĆ
Diplomirani građevinski inženjer
član

Beograd

E: dtomic@enegovg.rs

 DARKO POPOVIĆ

DARKO POPOVIĆ
diplomirani inženjer građevine
član

beograd

E: darko@dnec.com

 Đorđe  PAVKOV

Đorđe PAVKOV
dipl.inž.građ.
član

Novi Sad

E: pavkovegg@mts.rs

 Miroslav  MIHAJLOVIĆ

Miroslav MIHAJLOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

E:

 Lazar  MARKOVIĆ

Lazar MARKOVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Subotica

E: l.markovic@north-eng.com

 Branko  KNEŽEVIĆ

Branko KNEŽEVIĆ
dipl.inž.građ.
član

Beograd

E: generalni.direktor@mostogradnja.rs

 DIMITRIJE ALEKSIĆ

DIMITRIJE ALEKSIĆ
diplomirani inženjer građevine
član

beograd

E: dimitrije.aleksic@deling.rs


dr Jelena Dobrić

dr Jelena Dobrić
Visoka
član

Beograd

E: jelena@imk.grf.bg.ac.rs

docent Predrag Blagojević

docent Predrag Blagojević
dipl. ing.građ.
član

Niš

E: predragb@eunet.rs

 VOJIN ZAJIĆ

VOJIN ZAJIĆ
dipl. građ. ing.
član

beograd

E: vojin.zajic@strabag.com




Copyright © DGKS 2016